1. urodziny reFForm w Poznaniu

1. urodziny reFForm w Poznaniu

Gdy rok temu pierwsza obsada kadry reFForm spotkała się na szkoleniu a lokal przy ulicy Szkolnej jeszcze był w trakcie odnawiania i przygotowywania do swojej funkcji, nikt nie przypuszczał, że czas tak szybko minie. Rok przeleciał szybko a sklep przeszedł zmiany: zarówno kadrowe, jak i w wystroju.

Po oficjalnym otwarciu (w październiku 2017) podczas fetyszowego weekendu w Poznaniu nastały deszczowe dni i mroźna zima. Otwarcie było huczne – goście, przyjaciele, znajomi podjęci zostali w naszej siedzibie, gdzie nie obyło się bez występu gwiazdy programu Mam Talent (DQ Trojanowska), słodkich łakoci i zacnych gości – m. in. Mister Rubber Poland 2017 (aktualny Mister International Rubber – MIR21) oraz przedstawicieli środowiska Bears of Poland, Multi Fetish Poland i holenderskiej firmy Mister B (której przedstawicielem w Polsce jest reFForm Fetish Store).

Teraz czas na obchody 1. urodzin reFForm w Poznaniu i na nasze serdeczne zaproszenie. Zatem w dniu 19 października 2018 r. zapraszamy do siedziby sklepu przy ul. Szkolnej 17 na godz. 18:00 gdzie powitamy wszystkich szampańskim humorem, zaprosimy na występ Gwiazdy Wieczoru – Vanessy Odesy i oczywiście rozpieścimy gości słodkościami i upominkami.

B ą d ź c i e  z  n a m i !


Tak było w 2017 roku:


Wydarzenie na FB <<< tutaj >>>