Cockring – zaręczyny z członkiem

Cockring – zaręczyny z członkiem

W dzisiejszych czasach ludzie są coraz bardziej otwarci na nowości, również te łóżkowe. Eksperymenty w formie wszelkiego rodzaju konfiguracji łóżkowych są tylko częścią tej otwartości. Chętniej sięgamy po zabawki erotyczne, czytamy na temat seksu i tego co można w nim zmienić, co ulepszyć lub jak pozbyć się rutyny i nudy. Do takich rzeczy, które minimalnie mogą tę rutynę przełamać należą np. wszelkiego rodzaju cockringi. Czym one są? Czymś co może wydać się z początku udziwnieniem, ale w ostatecznym rozrachunku będzie fajnym dodatkiem.

Czym jest cockring?

Standardowo już nazwa ma swoje pochodzenie w języku angielskim. Zlepek słów cock – potoczna nazwa penisa taka jak fiut czy kutas oraz ring, czyli pierścień – tworzą łatwą do rozgryzienia definicję pierścienia na fiuta. Do tego też on służy. Cockring inaczej nazywany pierścieniem erekcyjnym służy właśnie do wzmocnienia erekcji. Może to być dobre rozwiązanie dla osób posiadających jakiekolwiek, nawet minimalne problemy z erekcją.

Jeśli ktoś z was kiedykolwiek myślał o Viagrze lub Sildenafilu – niech na początku zainwestuje w dobry cockring – może on zdziałać cuda. Trwalsza oraz dłuższa erekcja – takie skutki może dawać odpowiednio dopasowany pierścień erekcyjny. Zarówno partner pasywny jak i aktywny mogą odczuwać sporą przyjemność z zastosowania cockringa. Dłuższy wzwód i twardszy fiut – pozytywny efekt w łóżku murowany.

Zastosowanie pierścienia erekcyjnego może również powodować opóźnienie orgazmu, a tym samym przedłużenie stosunku seksualnego. Tym samym możemy przedłużyć łóżkowe (lub też poza łóżkowe igraszki). 😉

Cockringi są również stosowane bardziej na zasadzie rekreacyjnego dodatku. Silniej ukrwiony fiut ładniej się prezentuje, a jeśli ktoś lubi żylastego kutasa – będzie miał nie lada uciechę!

Bezpieczny czy nie?

Jak wszystkie zabawki – stosowane zgodnie z instrukcjami – nie powinny stwarzać niebezpieczeństwa. Również cockring powinien być całkowicie bezpieczny dla właściciela zaobrączkowanego penisa. Może się natomiast zdarzyć, że używany niezgodnie z zaleceniem pierścień erekcyjny spowoduje uszczerbek na zdrowiu. Brzmi groźnie w stosunku do fiuta, prawda? Cockringi powinno się nosić nie dłużej niż około 30 minut. Jeśli pierścień jest zbyt ciasny i podczas erekcji czujecie, że penis drętwieje lub widzicie, że sinieje – spróbujcie ochłodzić emocje i koniecznie go zdejmijcie. Zbyt długie ukrwienie ciał jamistych znajdujących się w penisie oraz zbyt ciasny pierścień mogą spowodować nawet martwicę tkanek, a tego na pewno byście nie chcieli. Ani wy, ani wasz Wacek.

Jak wybrać rozmiar cockringa?

Tak jak wspomniałem istotne jest, aby dopasować rozmiar cockringa do rozmiaru waszego przyrodzenia. Dlatego dobrze by było żebyście przed jego kupnem upewnili się co do rozmiaru waszego członka – kwestią najważniejszą przy jego wyborze nie jest oczywiście długość (kogo by to interesowało 😉), lecz grubość, czyli jego średnica. Jak łatwo ją zmierzyć? Tu przyda się wzór, który poznaliście w szkole podstawowej (jednak nauka nie idzie w las). A chodzi oczywiście o wzór na długość okręgu, z którego możecie obliczyć również średnicę koła.

Wiadomo, że przekrój penisa nie jest kołem, ale jak na moje – inaczej chyba się tego zmierzyć nie da. Zatem jeśli macie centymetr krawiecki, najpierw zmierzcie obwód waszego fiuta podczas erekcji. Jeszcze lepiej byłoby gdybyście takim centymetrem krawieckim zmierzyli obwód penisa u nasady, czyli tam, gdzie łączy się on z jądrami lub pod nimi. To już kwestia zależna od tego w jaki sposób będziecie zakładać pierścień erekcyjny oraz z jakiego materiału będzie wykonany.

Jeśli będzie to cockring zakładany tylko i wyłączne na fiuta – zmierzcie jego obwód nad jądrami. Jeśli jednak będziecie chcieli założyć pierścień na fiuta i jądra – zmierzcie obwód pod jądrami. Mam nadzieję, że potraficie sobie to zobrazować, a jeśli nie – na pewno pomogą wam w tym zamieszczone poniżej zdjęcia. 🙂

Cockring wykonany z silikonu lub gumy może być kilkanaście milimetrów mniejszy niż obwód penisa z jądrami. To zapewni wam optymalne zatrzymanie krwi w fiucie bez ryzyka, że coś pójdzie nie tak, a przyjemny wieczór nie skończy się wizytą na SOR. „Ale jak to na SOR?” – pomyślicie. Ano tak to. To kwestia dotycząca metalowych ringów, które się nie rozciągają w żaden sposób.

Jeśli założycie taki, który będzie zbyt ciasny – istnieje ryzyko, że ratownicy na pogotowiu będą musieli go rozcinać specjalnymi narzędziami – oczywiście aby uniknąć amputacji Wacka. Taki cockring powinien być bardziej dopasowany do waszego naturalnego obwodu. Wtedy i wy i wasz fiut będziecie mogli korzystać z dobrodziejstw metalowego cockringa.

Jaki cockring wybrać?

W naszym sklepie możecie znaleźć szereg różnego rodzaju cockringów, które zaspokoją wasze potrzeby w stu procentach. Począwszy od silikonowych i gumowych, które są nieco rozciągliwe, przez skórzane, a kończąc na tych najbardziej wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia jak szklane czy metalowe. Na początek polecałbym silikonowe – dzięki temu przekonacie się czy pasuje wam tego typu zabawka i będziecie mogli poszukać tego jedynego pierścienia. Tego, którym zaobrączkujecie swojego fiuta, a te zaręczyny będą początkiem wspaniałej przygody!


Tom
Źródło: YouTube
Polecamy także: <<< inny tekst o cockringach >>>