Dupa! Jaka jest każdy niby wie.

Dupa! Jaka jest każdy niby wie.

Dupa w definicjach

Maciej Czeszewski, autor Słownika polszczyzny potocznej poucza, że wyraz dupa to wulgaryzm, który jest rzeczownikiem rodzaju żeńskiego. Opisuje to, co w języku literackim nazywamy pośladkami i odbytem. Inne słowniki oczywiście uzupełniają znaczenie tego słowa o inne związki frazeologiczne w tym: niezła dupa, dawać dupy, kopa w dupę, włazić w dupę, truć komuś dupę, zalać się w trzy dupy i inne. Mało kto jednak wie, że dawniej słowo dupa używane było na opisanie każdego zagłębienia. W języku dolnołużyckim dupa, to chrzcielnica, dziura. Ale dla nas dupa, to dupa i teraz o niej więcej …

Dupa centrum wszechświata?

Dupa mięsistaKtoś kiedyś powiedział, że cały świat kręci się koło dupy. No i jest w tym niemała prawda, gdyż od niej się zaczyna i czasem na niej (w niej) się kończy. Gej dupę otacza dość szczególnym uczuciem. Wie, że jej kondycja, wygląd, jej powabne zachowanie w towarzystwie i gościnność mogą przysporzyć mu wielu kochanków. Niektórzy dupę golą, by lepiej ukazywała swoje kształty świeciła blaskiem ukazując czyściutki otworek i zachęcając do jego penetracji. Inni nie golą – a owłosiona dupa działa na wielu kolesi jeszcze bardziej niż wygolona. Ci, którzy kładą nacisk na sprawność fizyczna dodatkowo ją ćwiczą, by była jędrna, masywna i niepłaska. Inni ćwiczą jej mięśnie (głównie zwieracz) by przy ruchaniu umiał się nie tylko rozluźnić ale i dobrze zacisnąć na kutasie, jakby dawał znać, że pora się zlewać. Dupa jest szczególnie dobrze traktowana przez gejów-fistee i oczywiście przez gejów-fisterów. Wspaniałe są te pasywne dupy, które się ładnie otwierają i mrugają oczkiem (jak ta tutaj) w kierunku aktywa. Chociaż wiadomo, że dobra ciasna dziura także jest w cenie.

Dupa na lata

Żeby nam dupa służyła długo i sprawnie kilka porad. Pierwsza – zawsze używaj lubrykantu do seksu analnego. Zwracaj uwagę na to, czy jest on na bazie wody (szybko wysycha i zwiększyć może tarcie) czy jest inny – np. silikonowy. Dla koneserów super jazdy polecamy serię lubrykantów Backdoor lub Analyse Me – bo nie tylko zadbają o komfort stosunku ale i zrelaksują dupę (jej zwieracz) i zatroszczą się o jej skórę. Druga – skoro o komforcie zabawy mowa – proponujemy także zadbanie o podstawowy artykuł – końcówkę do płukania dupy. Jest ich bardzo wiele na rynku. Wszystkie mają standardowy gwint więc z łatwością można ją nakręcić na wąż w łazience u siebie czy w innym miejscu i skorzystać z tej metody przygotowania dupy do analu lub fistingu. Trzecia – jeśli zauważacie jakieś zmiany na odbycie, coś Was niepokoi, czujecie jakiś choćby mały guzek, natychmiast należy udać się do lekarza. To na pewno nic groźnego, póki się szybko tym lekarz zajmie. Pokazać, ustalić co to jest i z głowy. Ważne, by tego nie zaniedbać. Czwarta – czy lubisz czy nie warto przypomnieć,że istnieją prezerwatywy i wybór jest dosłownie ogromny. Piąte – ćwicz dupę, to będzie Ci służyła przez długie, długie lata. Na wykładach, w pracy za biurkiem, nawet w drodze na imprezę zaciskaj zwieracz, puszczaj, staraj się powtarzać ćwiczenie tak byś poczuł przyjemne odrętwienie. Pracuje wówczas nie tylko zwieracz ale i prostata.


Tyle o naszym wszechświecie – dupie! Proszę: komentujcie, piszcie, powielajcie na Wasze fanpage i inne blogi.