FF – fist fucking, czyli jest zabaFFa

FF – fist fucking, czyli jest zabaFFa

Fisting a hanky code

Kolor bandany wg Hanky Code: czerwony i ciemnoczerwony. Fisting (ang. fist – pięść) – praktyka seksualna polegająca na penetracji odbytu za pomocą całej ręki. Płytki fisting oznacza wsunięcie dłoni po nadgarstek, głęboki – prawie do łokcia. Fisting bywa obecny w relacjach zarówno hetero-, jak i homoseksualnych, ponadto płytki – również jako forma masturbacji, bo stymuluje prostatę (tzw. dojenie prostaty). Fisting jest dość niebezpiecznym zajęciem ale właśnie między innymi dlatego pasjonuje tak wielu. Z uwagi na to, że trzeba go poprzedzić przygotowaniami fizycznymi i psychicznymi przywykło się sądzić, że najlepszym czasem na zabawę w fisting jest koniec tygodnia (weekend).

Fisting – tyle teorii

A w ogóle to w XXI wieku coraz więcej młodych ludzi “uprawia” fisting czy jak to się ogólnie mówi “bawi się” w fist. Bynajmniej  nie jest to zabawa i raczej trudno o fistingu mówić, by był zabawa jedynie. To coś więcej, to swoiste zbliżenie partnerów, którego wspólnym podłożem jest wzajemne zaufanie, oddanie. Przygotowania do odbycia sesji fistingowej mogą trwać od kliku do kilkunastu godzin i zawierają w sobie zarówno odpowiednią dietę, jak i czynności higieniczne w celu zapewnienia najlepszego komfortu i czerpania pełnej przyjemności. Otoczką fistingu są również zabawki (np. sling, dilda), lubrykanty (np. crisco, j-lube), inne środki (polishery=poppersy). Ale najważniejsze jest i tak: bezpieczeństwo i zaufanie. Polecamy najlepsza fistową stronę w Polsce – www.fist.pl  !

 

 • Veerawat Oonboonruang

  Hot,hot,hot!

 • krzaczek32

  Ja stosuje prawie codzienna lewatywe. Polecam do płukania sport fucker, który można kupić na refform. Można go włożyć za drugi zwieracz, puścić wodę i czekać aż będzie się czystym. Warto jednak na kilka godzin przed nie jeść, aby płukanie przebiegło szybko i nie zmęczyć dupy

  • MagusChan

   Końcówka o której piszesz, rzeczywiście jest super i bardzo dobrze nadaje się do głębokiej (pełnej) lewatywy. Jednak nie wydaje mi się by codzienna lewatywa byla zdrowa dla jelit, jeżeli już taką stosować, to co najwyżej, lekką mająca na celu oczyszczenie jedynie samej końcówki jelita (komora tuż za odbytem).

   • krzaczek32

    Masz pewnie rację, ale jestem już lekko uzależniony od lewatywy. Staram
    sie ograniczać i nie przekraczac na codzień drugich drzwi

    • MagusChan

     Uważaj, bo to jak prawie wszystko może uzależnić bardziej. A szkoda rozstroić sobie tak przyjemny/przydatny narząd jak dupa 🙂 jeżeli często stosujesz, nie zapominaj by mimo wszystko dać czas na odbudowanie flory bakteryjnej, zdrowo się też odżywiaj. Jeżeli w twojej diecie będzie dużo błonnika i lekko strawnych rzeczy, to do osiągnięcia czystości w końcowej części wystarczy krótkie jednorazowe płukanie. Przy częstych płukaniach pewnie najlepsze byłaby dostępna w aptece lewatywa (zawiera odpowiednie składniki, mniej podrażniąjace niż zwykła woda). Czytałem też że przy częstej lewatywie, niektórzy stosują rozcieńczone napoje izotoniczne, nie stosowałem tego jednak w dużej ilości, nie wiem więc, czy jest to takie dobre, sprawdza się jako jeden ze składników domowej lewatywy 😉

     Uważaj i baw się z głową 🙂

     • krzaczek32

      tylko co zrobić, jak co drugi dzień jest ochota ff lub przynajmniej grzebanie?:P

     • MagusChan

      No tak, to wtedy jest “problem” 😉 a tak serio to chyba pojedyncze pełne czyszczenie wystarczy na 2-3dni, później tylko lekkie. Wystarczy tylko odpowiednią dietę znaleźć =)

 • zabaFFa

 • Pingback: Fisting session - jak to się robi? - Fetyszowy blog reFForm.pl - Fetyszowy blog reFForm.pl()

 • Pingback: Fisting - pogłębiamy temat - Blog reFForm Fetish Store Blog reFForm Fetish Store()

 • trefelek

  Jaka diete stosowac i czy ja trzeba regularnie stosowac czy tylko przez pare dni tuz przed zabawa