Folsom Europe i polskie piFFko

Folsom Europe i polskie piFFko

W dniu 8 września br. w Berlinie odbędzie się szóste piFFko – tradycyjne spotkanie polskiej społeczności multifetyszowej uczestniczącej w Folsom Europe w Berlinie. Jak zawsze wszystkich Polaków bawiących w Berlinie zaprasza reFForm Fetish Store a zapraszaja po raz drugi do siedziby klubu Mutschmann’s. Tradycyjnie również od gospodarza każdy gość otrzyma voucher do wykorzystania na barze (napoje bezalkoholowe, alkoholowe, inne drinki).

Obecna na spotkaniu będzie Fundacja REFFORM, która także tradycyjnie poprosi o datki do swoich puszek. W tym roku Fundacja kwestować będzie na wsparcie potrzebujących w Programie “The Nest“. Grono Grupy Multi Fetish Poland a także Bears of Poland będzie jak przypuszczamy bardzo liczne.

Gospodarz spotkania zaprosił także gości zagranicznych, Misterów Leather, Rubber, Fetish i in. – aktualnych i byłych.

Polską społeczność multifetyszową będzie reprezentować trzech aktualnych polskich Misterów: Michał – pierwszy polski Mister Rubber z 2017 roku oraz aktualnie panujący Mister International Rubber (MIR21), Kamil – Mister Rubber Poland 2018 oraz (prawdopodobnie) Arek – Mister Fetish Poland 2018 choć liczba utytułowanych głów będzie znacznie większa.

Zapraszamy do Mutschamnn’s w dniu 8 IX o godz. 16:00!


Tak było


Książeczka informacyjna o Folsom Europe w Berlinie <<<kliknij tutaj>