Kandydat to ja. Zbliżają się wybory Mr Bear Poland 2018

Kandydat to ja. Zbliżają się wybory Mr Bear Poland 2018

W ubiegłym roku zaszczytny tytuł Mr. Bear Poland 2017 zdobył kandydat nr 03 – Adam z Wrocławia. Vice Mr. Bear Poland 2017 został wówczas Rafał z Poznania – kandydat nr 02. Tymczasem znani są już kandydaci do tytułu Mr Bear Poland na rok 2018.

Głosowanie rozpoczęte, a kandydaci są następujący:

Kandydat #1: Marcin B z Warszawy

Parametry fizyczne:

Wzrost: 175 cm
Waga: 90 kg
Kolor oczu: szare
Kolor włosów: szatyn

Sam o sobie:

Mam na imię Marcin pochodzę z Zamojszczyzny. Z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacji. Pracowałem z dziećmi i młodzieżą w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Od ponad 2 lat mieszkam w Warszawie. Obecnie pracuję w biurze handlowym. Lubię poznawać nowych ludzi, podróżować, aktywnie spędzać czas. Od 2 lat mam partnera, który wspiera mnie w życiu codziennym, a także mobilizuje mnie i dopinguje w tegorocznych wyborach do tytułu Mr. Bear Poland 2018

Hobby/Ulubiona forma spędzania wolnego czasu:

Każda forma wypoczynku, którą mogę dzielić z przyjaciółmi, a gdy potrzebuję się wyciszyć: dobra książka muzyka lub film (kino), Interesuje mnie także fotografia oraz taniec.

Kandydat #2: Adam z Warszawy

Parametry fizyczne:

Wzrost: 187 cm
Waga: 97 kg
Kolor oczu: niebieskie
Kolor włosów: blond

Sam o sobie:

Moi przyjaciele powiedzieliby na pewno że zwariowany, mający swój świat facet. Z zawodu pielęgniarz i ratownik medyczny. Lubię wyróżniać się z tłumu, nie lubię prostoty. W 100% zodiakalny lew. Bardzo łatwo nawiązuje nowe znajomości. Kiedyś przeczytałem takie zdanie „żyć tak żeby niczego w życiu nie żałować” i od tej pory staram się tym kierować.

Hobby/Ulubiona forma spędzania wolnego czasu:

Z racji wykonywanego zawodu nie mam zbyt wiele czasu dla siebie. Lubię podróżować i zwiedzać świat. Słuchać muzyki, jeździć na koncerty. Najbardziej jednak odpoczywam w gronie znajomych i przyjaciół.

Kandydat #3: Marcin W z Warszawy

Parametry fizyczne:

Wzrost: 182 cm
Waga: 130 kg
Kolor oczu: zielone/piwne
Kolor włosów: ciemne

Sam o sobie:

Jak kiedyś ktoś powiedział – „Ale z Ciebie romantyczny skurwiel” – swa słowa opisujące mnie prawie w całości… Na codzień opanowany, twardo stąpający po ziemi facet, taki inny pan od BHP – jak powiadają to inni pracownicy… 😛 Jednak od czasu do czasu spontaniczny i zwariowany, miłośnik ogrodów zoologicznych, nie lubię planować bo sprawdza się to w moim przypadku jedynie w pracy… wolę jednak spontaniczne akcje 🙂

Hobby/Ulubiona forma spędzania wolnego czasu:

„Akwarystyka (głównie krewetki słodkowodne), wędkarstwo, uwielbiam jazdę samochodem, w wolnym czasie wsiadam w auto i jadę tam gdzie tylko mi to do głowy przyjdzie – możę obiad w Zakopanem, a może kolacja w Gdyni… Lubię czytać książki i czasopisma naukowe w zakresie dziedziny jaką się zajmuję czyli BHP. Nie pogardzę spacerem, wyjściem do kina czy teatru.

Kandydat #4: Grzegorz z Nowego Sącza

Parametry fizyczne:

Wzrost: 184 cm
Waga: 131 kg
Kolor oczu: niebieskie
Kolor włosów: blond

Sam o sobie:

Góral z Nowego Sącza. Jestem uczuciowym 34 latkiem od 16 lat mieszkajacym na Wyspach. Myśle o powrocie do Polski na stałe. Na codzień zajmuję się rekrutacją i naborem ludzi do pracy. Uwielbiam podroże i jak tylko mogę staram się odwiedzać ciekawe miejsca na ziemi.

Hobby/Ulubiona forma spędzania wolnego czasu:

Podróżowanie, pływanie i gotowanie. Największym hobby jest gotowanie – spełniam się czasami w weekendy w restauracji, co pozwoliło mi na zdobycie – fartucha Masterchefa w Brytyjskich kwalifikacjach do programu.

Kandydat jest? Należy oddać głos!

Aby oddać głos w wyborach należy wysłać e-mail na adres vote4mrbear@gmail.com i wskazać maksymalnie trzech kandydatów do tytułu Mr. Bear Poland 2018. Można też wysłać sms-a na numer +48 603 719 172 (opłata operatora). Z jednego adresu e-mail bądź jednego telefonu można zagłosować tylko raz w ciągu całego głosowania.

Aby wytypować kandydata wystarczy wysłać jego imię z miastem bądź numer kandydata w treści smsa lub maila. Należy pamiętać przy tym, że typując kandydatów wybiera się również vice Mr. Bear Poland 2018. Tytuł ten otrzyma kandydat który zgromadzi drugą co do wielkości ilość głosów.

Głosy na swoich ulubieńców poprzez e-mail i sms można oddawać do godziny 23:59 w dniu 19 października 2017r.

JJ
fot. BoP, DAS