Marzec jest nasz! Zapraszamy do Galerii

Marzec jest nasz! Zapraszamy do Galerii

Przez cały marzec jesteśmy partnerem imprez Klubu Galeria! To wielka rzecz, bo marzec to przecież nadchodząca wiosna, a do tego pierwsza impreza odbędzie się w towarzystwie Madame Żakliny! Poza tym, 10 marca gości Klubu bawić będzie Adelon, 17-ego Renesme, a na koniec miesiąca – 24.03 – Druga Maryla.

Na początek marca – Żaklina

Żaklina – to kreacja Jacka Kudlińskiego, który jako draq queen występuje od blisko 30 lat. Obok Darumy, Loli Lou, Merlin Sugar, czy Lady Brigitte, Żaklina jest jedną z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych Drag Queen „starej szkoły”. Na scenie można go było zobaczyć w setkach genialnych występów i parodii gwiazd takich jak: Helena Vondrackowa, Ałła Pugaczowa, Amanda Lear, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki (Pszczółka Maja), Liza Minelli, Barbara Streisand, Halina Benedyk. Żaklina brała również udział w programie „Rozmowy w Toku” i “Mam Talent” (sezon 2., odc. 12.). W 2005 roku Żaklina została wybrana Królową Polskich Drag Queens oraz Miss Publiczności. To samo w sobie jest gwarancją klasy i doskonałej zabawy. A jeśli dodać do tego Galerię jako klub przyjazny sztuce drag – zdaje się, że przegapić tego wieczoru po prostu nie wypada.

Cały marzec jest nasz!

Będziemy wspólnie wzywać wiosnę tańcem, śpiewem i wódką! – ekscytuje się Klub Galeria (a my razem z Nim!) – Do wygrania w loterii fantowej będą ufundowane przez ReFForm atrakcyjne nagrody!

Istotnie, w marcu jesteśmy partnerem Galerii. Na tę okoliczność przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody do wygrania w loterii. Wieść gminna niesie też, że jeśli gość Klubu Galeria odbierze upominki i podzieli się z nami zdjęciem na FB, to poza klapsami (jeśli sobie zażyczy ofc to my bardzo chętnie 😉 ) może liczyć również na dodatkowe niespodzianki w sklepie.

Wstęp to koszt 10 złotych – szatnia, los na loterię i odlotowa zabawa w cenie!

Do zobaczenia 3 marca i kolejne, cztery soboty!

Wydarzenie na: https://www.facebook.com/events/1899637757013560/permalink/1900237300286939/