Medical sex. Od internisty do specjalisty

Medical sex. Od internisty do specjalisty

Lateksowe rękawiczki, wzierniki, cewniki i igły – to rzeczy, które kręcą wielu ludzi na świecie. Robią sobie „saline balls’y”, lewatywy, sondują cewki moczowe, poddają się najróżniejszym badaniom. To jest właśnie medical sex.

Wzierniki analne

Medical sex może kojarzyć się z zabawą w ginekologa. Inna sprawa, że u gejów lekarzem prowadzącym jest proktolog, a – zapewniamy – ten wyposażony jest w narzędzia dużego kalibru. Wziernik doodbytniczy bowiem – choć ma swoje rozmiary – i tak do najmniejszych gadżetów nie należy.

Wziernik (mający kształt dzióbka złożonego z dwóch przylegających do siebie łopatek, zakończony uchwytem i jedną lub dwoma śrubami regulującymi) służy do rozchylania dziury w dupie, znakomicie przygotowując ją do dalszych zabaw. Nadaje się raczej do wyćwiczonych dziur, choć i tak nie należy przesadzić z szerokością rozwarcia i szybkością rozwierania. W mało wytrenowanych anusach może powodować urazy – zwłaszcza podczas wyciągania z nich gadżetu.

Można pukać się palcem w czoło i zastanawiać „po co to” i „jaka to niby rozkosz”. Odpowiedź jest banalnie prosta: „doktór” może ćwiczyć dupę pacjenta, zobaczyć co ten ma w środku, włożyć do środka palec, dwa, trzy, kutasa, albo zastosować wobec pacjenta urynoterapię doodbytniczą. To naprawdę ciekawie podniecająca zabawa.

Jak nie od tyłu, to bawmy się od przodu

Z kutasem i jajami jest już dużo więcej możliwości. W tym zakresie, medical sex to cewniki i rozszerzadła (sondy), ale też wlewy domosznowe.

Najbardziej znane rozszerzadła zwane są potocznie hegarami. Rozszerzadła Hegara (ang. Hegar’s dilators) to narzędzia mające różne zastosowania, ale w medical sex oznacza to kalibrację średnicy cewki moczowej, czyli sondowanie. Rozszerzadła mają swoje rozmiary, można je dostać w rozmiarach pojedynczych lub w kompletach. Mają postać okrągłego w przekroju walca o średnicy (najczęściej) od 1mm do 26mm – ze stali nierdzewnej, ale spotkać można również szklane, wykonane z twardej gumy, czy nawet z silikonu.

Dla wielbicieli większych atrakcji, producenci przygotowali sondy o niejednolitej powierzchni, nawet takie, które podłączyć można do urządzeń służących do elektrostymulacji. Zarówno przy zabawie z wziernikami jak i w sondowaniu należy bezwzględnie pamiętać o stosowaniu dużej ilości lubrykantu.

Medical sex i cewnikowanie. Urolog się cieszy

Cewnik urologiczny to cienka, elastyczna rurka połączona ze zbiornikiem, której zadaniem jest umożliwienie odprowadzenia moczu z układu moczowego. Założenie cewnika konieczne jest przede wszystkim przy zastoju moczu, do którego może dojść przy łagodnym rozroście prostaty czy przy kamicy nerkowej.

Najczęściej wsuwa się ją do pęcherza przez cewkę moczową, ale w medycznych warunkach zdarza się również, że trzeba ją wprowadzić głębiej, aż do moczowodów.

Przy pierwszych próbach cewnikowania wystarczy wprowadzić cewnik na długość penisa. Gdy okaże się, że ta forma stymulacji nam odpowiada można spróbować wejść głębiej o 5cm, czyli aż do pęcherza (razem 20cm). Choć tak właśnie powinno być przeprowadzane cewnikowanie, niektóre jednak osoby poszukują jeszcze większych wrażeń i próbują włożyć cewnik jeszcze dalej. Nie jest to niebezpieczne, o ile nie wsuniemy cewnika zbyt głęboko (nie więcej niż kolejne 5cm, czyli w sumie na 25 cm).

Cewnikowanie moczowodu rzadko niesie za sobą powikłania, ale czasem zdarzają się infekcje, zwężenie cewki moczowej, jej krwawienie i przekłucie. W takich sytuacjach należy szukać pomocy lekarskiej.

A może by tak… wielkie jaja?

Każdy by chciał mieć wielki rozpór. Znaczy, że dużo w rozporku. Bywa jednak, że kutas i jaja są małe, że w zasadzie nie ma się czym pochwalić. Wiadomo, że nie ma co wypychać gaci skarpetkami (żeby dobrze wyglądało), dla wielbicieli wielkiego krocza wymyślono więc „salinowe jaja”. W wyniku tych zabaw skóra moszny będzie napięta i wygładzona, a przez swoje unerwienie – silniej będzie reagować na najróżniejsze bodźce. Salinowe jaja zdają się być tylko pośrednio związane z tematem medical sex’u, jednak przez pryzmat używania w tych zabawach akcesoriów medycznych, postanowiliśmy napisać również i o nich.

Podczas każdego rodzaju zabawy w medical sex, tak i tutaj ważna jest absolutna higiena. Przed wykonaniem wlewu mosznę należy dokładnie umyć i odkazić spirytusem salicylowym. Do wlewów stosuje się najczęściej salinę, czyli wodny roztwór chlorku sodu, ale niektórzy napełniają jaja glukozą używaną w kroplówkach.

Do kłucia używamy wyłącznie jednorazowych igieł i kaniuli (absolutnie niewskazane jest powtórne ich użycie – bezwzględnie należy je wyrzucić po zabiegu). Przed wlewem moszna musi być rozluźniona termicznie, żeby można było od siebie oddzielić jaja i wkłuć się między nie. Skurczony worek mosznowy to ryzyko wkłucia się w jądro, co jest masakrycznie bolesne i będzie miało swoje dalsze – poza zabawowe – medyczne konsekwencje.

Igły i kaniule powinny być grube, żeby wlew – zamiast kilkadziesiąt minut – nie trwał całymi godzinami. Wkłuwać trzeba się delikatnie. Płyny podawać można jak z kroplówki – bezpośrednio z butelki przez przewód z tworzywa sztucznego, albo z dużej strzykawki (nie polecamy – zajmuje dużo czasu). Na początku warto zacząć od niewielkiej ilości salinu, powinno wystarczyć pół litra. Przy bardziej wytrenowanych jajach można wykonywać wlewy większych ilości płynu.

Medical sex kwestią gustu

Podobnie jak fetysze, tak i medical sex jest kwestią gustu. Ktoś, kto chce spróbować tych zabaw nie musi się oczywiście bawić od razu w proktologów, urologów, itd. Na niektórych hipnotyczne wrażenie robią już same lateksowe rękawiczki i zabawa w lekarza pierwszego kontaktu. Zapewniamy, że adrenalina i podniecenie wzrosną, kiedy internista kieruje do specjalistów na dodatkowe badania 😉

JJ
fot. tumblr.com

  • Sebaseba

    Gdzie dostanę wszystkie potrzebne rzeczy do dmuchania jaj ? Ktoś wie jak to się robi ?