Pierwsza randka

Pierwsza randka

Randka romantyczna czy od razu do rzeczy?

Która to już pierwsza randka w życiu, to nie ważne. Ważne, że wciąż są “pierwsze randki” i że są ich uczestnicy. Zastanawialiśmy się, jak często jeszcze zadajemy sobie pytanie przed spotkaniem z nowym kolesiem na żywo, czy skończy się randka na kieliszku wina i pogaduchach, czy raczej przejdziecie do konkretów.

Chyba wszystko zależy od sytuacji, od samych aktorów dramatu (lub farsy) i od nastawienia, co dla nich ważniejsze. Jedni budują znajomość (związek?) w systemie “bottom-up” a inni wolna “top-down”. Jedni wolną sprawdzić, co delikwent umie, jak potrafi uprawiać seks i czy jest w nim odkrywca ale inni wolą obserwować, budować relacje bez seksu na początku i puścić hamulec potem. Bez krytyki – i jeden, i drugi sposób jest naszym zdaniem dobry.

Całuję na pierwszej randce …

Temat tego, czy coś robimy czy nie na pierwszej randce został niejako podpowiedziany przez niezwykłą kolekcję koszulek, które wypuścił na rynek kultowy Mister B z Amsterdamu. Otóż, kusząc jakby potencjalnych randkowiczów wyprodukowali koszuli z bijącymi po oczach oświadczeniami, że:

(1) fistuję na pierwszej randce,
(2) jebie na pierwszej randce,
(3) uprawiam piss na pierwszej randce.

 

Oto i one w pełnej okazałości:

 

Ktoś powie mało romantycznie. Ktoś powie, wreszcie konkretnie. Co prawda jakoś nie wyobrażam sobie kolesia w takiej koszulce na ulicach polskich miast (i nie tylko polskich) ale już koleś ubrany w taką koszulkę w klubie czy barze wzbudziłby ogólne zainteresowanie. Konkretnie, bez zbędnych słów, stylowo, bo takie czasy, że nie ma się czego wstydzić. Pytanie, co tak na prawdę pierwsza randka przyniesie? Czy będzie to romantyczny spacer, może całowanie albo już mała sesja sneakersowa? Czy spędzicie czas rozmawiając, pobudzając się intelektualnie?

 

Czy raczej pobudzicie się zmysłowo, rozpalicie szybko do czerwoności i równie szybko huci tej dacie upust skacząc wcześniej do łóżka, potem w pozycję “69” i do obciągu lachy? Oj, każdy by chciał tak konkretnie. Nie zawsze jest to realne i wykonalne, prawda?

Miłego randkowania życzymy, zawsze z głową i zawsze bezpiecznie.

I napiszcie koniecznie, jak lubicie randkować na “pierwszej randce”.


tumblr twitter facebook pinterest