Pogadajmy o Bathmate – pompkach i…

Pogadajmy o Bathmate – pompkach i…

Pretekstem do odświeżenie tematu o marcie Bathmate, jest nowy produkt tej firmy – strzyżarka, podgalarka włosów intymnych. Może produkt sam w sobie nie jest niczym niezwykłym, ale okazuje się, że tnie włochy idealnie pod pompki ze swojej „stajni”. Fajne jest przy tym, że producent mówiąc „A”, zauważył, że „B” też jest istotne.

Pompki są różne

W ślad za artykułem sprzed trzech lat przypomnijmy, że „w 2008 roku przywędrowały do Polski po raz pierwszy wykonane z poliwęglanu tuby pompujące i od razu zostały okrzyknięte, jako rewolucyjny sposób na powiększanie penisa.

Rzeczywiście w krótkim czasie wzrosła liczba sprzedanych pompek a w okresie kolejnego roku sprzedaż się potroiła” oraz że „w celu zwiększenia szczelności pomiędzy ciałem a neoprenowym kołnierzem pompki, zaleca się zgolenie owłosienia w tych okolicach. Szczelne przyleganie sprzyja utrzymaniu ciśnienia w pompce”.

Oczywiście katalog „powiększaczy” penisa nie kończy się wyłącznie na ofercie Bathmate, na naszym blogu testerzy opiniowali już różne pompki, sami o ich wadach i zaletach pisaliśmy wielokrotnie. Stwierdzić zatem możemy, że pompki próżniowe mają większą siłę działania, ale za to Bathmate wykorzystywana podczas kąpieli i z wodą daje uczucie zassania bardziej równomierne i ogólnie jest “dużo, dużo delikatniejsza”. Ogólnie pompki wodne mają przy tym tę zaletę, że dają dość trwały efekt powiększania. Nie dopuszczają też do ewentualnych mikropęknięć czy otarć naskórka.

Bathmate na różne sposoby

Nasi Czytelnicy nie lubią nudy – doskonale to wiemy. Wiemy też, że posiadając pompkę choćby próżniową, potrafią nieźle się „wyssać” – pompują kutasa, jaja, czasem nawet zwieracz, żeby pochwalić się rozwiniętą różą. Ci, którzy posiadają Bathmate możliwości mają nieco mniej, ale z pewnością mają swoje zabawy i nie ograniczają się tylko do podejmowanych prób powiększania swoich kutasów. Mówi o tym m.in. nasz tester:

Ostatnio podczas kąpiel przetestowałem pompkę Bathmate z jeszcze jedną zabawą – z hegarami (sondami) do cewki moczowej. Wpierw trochę bawiłem się samą pompką, następnie hegarami, by to na koniec połączyć obie zabawy w jedną całość. Włożyłem hegar w cerkę moczową i założyłem pompkę. Trochę trudności sprawiało założenie pompki na tyle szybko i pod takim kątem, aby hegar nie wypadł i żeby woda z pompki nie uciekła. Potem już zostało pompowanie i patrzenie jak rosnący kutas nadziewa się coraz głębiej na hegar. Napiszę tylko tyle, że było to jedno z bardziej przyjemnych, ciekawych i intensywnych doznań, jakie mój kutas doświadczył.

Leżąc tak sobie dalej w wannie przyglądałem się temu cudowi techniki i moje synapsy mocno pracowały czy nie dałoby się pompki Bathmate wykorzystać jeszcze do innych zabaw. Napełniłem pompkę wodą i przyłożyłem do sutka. Naciśnięcie i zassanie. Nie długo się to utrzymało. Pompka zaczęła napełniać się powietrzem które prześlizgiwało się pomiędzy skórą a twardą wkładką do gumy. Zdjąłem więc wkładkę i założyłem bez niej. Tym razem trzymała się znacznie mocniej i pewniej. Druga taka sama pompka i mógłbym konkurować ze stożkowymi stanikami Madonny i tylko z tym. Po tej zabawie na mojej klacie pojawiły się dwa piękne czerwone okręgi w obszarze sutków. Po raz kolejny przekonałem się, że Bathmate hydromax X30 jest genialnym urządzeniem”.

Żeby dobrze ssało…

…to trzeba dbać o długość włochów. Szczególnie użytkownicy pompek próżniowych doskonale wiedzą, że odpowiednie efekty z korzystania z pompki można uzyskać wtedy, gdy pompka odpowiednio przylega do ciała.

Włosy, nawet te cienkie, mogą okazać się przeszkodą na drodze do większego i pełniejszego wzwodu, a że użytkownicy pompek Bathmate bardzo często zgłaszali się z pytaniami, jak krótko należy przystrzyc włosy, aby móc w pełni komfortowo cieszyć się z efektów kuracji, producent stworzył Bathmate Trim.

Nie da się komfortowo używać ani próżniowych, ani wodnych pompek, kiedy kutasa i jaja porasta busz. Wiemy też doskonale, że nie każdy ma ochotę smarować klejnoty depilatorem oraz że maszynką i nożyczkami można sobie zrobić krzywdę (zwłaszcza w pośpiechu). Dlatego też cieszy nas, że powstają dedykowane, bezpieczne urządzenia, dzięki którym dbanie o owłosienie intymne staje się dużo prostsze i wygodniejsze. To ważne.

Ważne, że jeśli dobrze przytnie się kudły, to pompka (zwłaszcza ta, która zawiera gumowy kołnierz na cylindrze) będzie lepiej przylegać do ciała, a wytworzona próżnia będzie większa. Powinno to w relatywnie niedługim czasie dać wyjątkowo duży rozmiar ćwiczonych genitaliów.

Cały ambaras o technikę

Tradycyjne powietrzne pompki, które stosuje się od dziesięcioleci, są proste i możliwe do stworzenia w każdym z warsztatów. – opowiada producent. – Wystarczy zainstalować pompkę w plastikowej rurce, nałożyć ją na penisa i wytworzyć wokół niego próżnię. Wiele z profesjonalnie wykonanych urządzeń znajduje zastosowanie nawet w szpitalach, w szczególności przy leczeniu zaburzeń erekcji. To, co charakteryzuje Bathmate, to rewolucyjne rozwiązanie wykorzystujące wodę i siłę hydrauliki do silniejszego i bezbolesnego wytworzenia podciśnienia wokół penisa, co skuteczniej i delikatniej wpływa na jego rozmiar i zdrowie.

Powietrze jest sprężyste i ściśliwe, co w przypadku wytworzonego podciśnienia w pompce ma duże znaczenie. Powietrze rozprzestrzeniające się wewnątrz pompki stanowi tylko cienką warstwę otulającą członek. Skutkiem tego może być nierównomierne rozwijanie się penisa, a także jego zagięcie czy wybrzuszenie. Woda natomiast nie jest ściśliwa i w przypadku wypompowania jej nadmiaru ze szczelnie zamkniętej pompki, penis wypełnia tę pozostałą przestrzeń. Niesprężystość wody powoduje stworzenie poduszki silnie otulającej penisa, co ułatwia jednolitą ekspansję, a zarazem zapobiega niepożądanym zagięciom czy wybrzuszeniom.

Pompki wodne produkowane są w rozmiarach mniejszych, średnich, dużych i bardzo dużych. Zatem dla każdego znajdzie się odpowiednia. Pompki próżniowe – wciąż popularne mogą być stosowane do powiększenia samego członka lub członka i jąder. Jedno jest pewne – przy obu należy zachować warunki bezpieczeństwa oraz oczywiście systematycznie pompować dla utrzymania efektu.

Bathmate to pompki, ale też akcesoria

Gdy Bathmate jest wypełniony wodą i pozycja rąk jest zwykle pozioma. – opowiada producent. – Nie jest to najwygodniejsze ułożenie, by jednocześnie pompować i przytrzymywać pompkę. Dlatego z pomocą przyjdzie pasek Shower Strap, który przytrzymuje cylinder Bathmate. Dzięki niemu można nie tylko swobodnie poruszać się w kąpieli lub w łazience, ale w całym mieszkaniu.

Do czyszczenia idealnie nadaje się dedykowana, specjalnie zaprojektowana gąbkowa szczotka do utrzymania czystości wewnątrz pompki, płyn czyszczący, chłonna ściereczka frotte – wszystko umieszczone w unikalnej torbie.

JJ
fot. tumblr.com