Potrójna impreza – kumulacja fetyszowa w Poznaniu

Potrójna impreza – kumulacja fetyszowa w Poznaniu

Weekend 20-22 X 2017 będzie dla gejowskiego Poznania potrójną kumulacją fetyszową. W HAH’u odbędą się wybory Mister Bear Poland 2018, w Scorpio impreza z udziałem Michała – Mr Rubber Poland 2017. Będzie też jeszcze jedna atrakcja: oficjalne otwarcie poznańskiego oddziału reFForm Fetish Store.

Otwarcie reFForm Poznań – Szkolna 17!

Nie łatwo było stworzyć poznański oddział reFForm’u. Właściciele założyli na starcie, że sklep ma nie tylko dobrze wyglądać, ale również posiadać wyjątkowo bogatą ofertę. Choć prace nieco się przeciągnęły, efekt udało się osiągnąć. Można powiedzieć, że obecnie nie ma w Polsce tak dobrze wyglądającego sklepu erotycznego, w którym klienci nie będą czuli się skrępowani, ale też mogącego pochwalić się stacjonarną dostępnością marek Mister B (jako Mister B Shop-in-Shop), Boxer, Barcode i wielu innych.

Gościem specjalnym oficjalnego otwarcia sklepu będzie szef i właściciel marki Mister B – Nelson Jorge Sousa da Cunha (Holandia). 20 października na ulicy Szkolnej 17 w Poznaniu, między 17.00 a 20:00 pojawią się również szampańskie bąbelki, upominki dla pierwszych 50-ciu gości i rabaty na dobry początek.

Miśki na wyborach, a Mr Rubber „on tour”

Poza uroczystym otwarciem poznańskiego oddziału reFForm, 20 października to również pierwszy dzień wyborów Mister Bear Poland 2018, które – jak co roku – odbędą się w klubie HAH (ul. Małe Garbary 6). W piątkową noc odbędą się prezentacje kandydatów pretendujących do zaszczytnych tytułów misiowego mistera i v-ce mistera.

Piątkowy wieczór to również okazja do spotkania z Mister Rubber Poland 2017. Michał będzie gościem klubu Scorpio (ul. Garbary 62), w ramach multifetyszowej imprezy „Mister Rubber Poland 2017 On Tour”. Podczas spotkania każdy fetysz jest mile widziany, a osoby ubrane w skóry lub gumy otrzymają dodatkowo małe piwo lub shota za friko. Pojawią się również upominki ufundowane przez reFForm – partnera imprezy.

Imprezę warto również potraktować jako idealny start do tego co jest jeszcze w planach. – mówi Michał. – Wybory Mr Bear Poland 2017 będę miał zaszczyt wesprzeć swoją osobą jako jeden z sędziów. Wybór nie będzie łatwy, ale zapraszam wszystkich do kibicowania wyborom nowego Mr Bear Poland. Razem sprawmy, aby ten weekend pozostał niezapomniany!

Warto nadmienić przy tym, że reFForm będzie stać otworem dla uczestników i gości powyższych imprez.

Sobotnia impreza: kulminacja

Spóźnialscy, którzy nie uczestniczyli poprzedniego dnia w uroczystym otwarciu reFForm, czy w którejś z imprez, będą mogli odwiedzić sklep w sobotę – 21 października i oczywiście w kolejnych dniach.

Wieczorem, w HAH’u szarfy swoim następcom (wybranym w głosowaniu przez członków stowarzyszenia Bears of Poland) przekażą misiowi misterzy – Adam i Rafał.

JJ
fot. reFForm, Michał Neighbour, Bears of Poland