Rozmiar ma znaczenie

Rozmiar ma znaczenie

Wywiad z urologiem, chirurgiem, lekarzem medycyny estetycznej, Krzysztofem Kwelą, ogólnopolskim trenerem zabiegu powiększania prąć.


Powiększenie penisa – co Pan sądzi o tym zabiegu jako lekarz urolog? Czy jest bezpieczny?

– Jako lekarz urolog z około 25-letnim doświadczeniem potwierdzam, że zabieg powiększania penisa jest zdecydowanie bezpieczny, o ile jest wykonywany przez przeszkolonego lekarza i kwasem hialuronowym. Nie ma – żadnych negatywnego wpływu na erekcję. Jest to prosty, bezpieczny zabieg, mniej inwazyjny niż powiększenie penisa chirurgicznie implantem. Trwa około 30-40 minut, a efekt utrzymuje się około 2 lat.

A jakiego efektu można się spodziewać?

– Wykonując zabieg, staramy się zadbać o prawidłowe proporcje prącia. Kwas hialuronowy jest podawany tak, aby zwiększyć zarówno obwód członka, jak i jego długość. Najczęściej podajemy około 4 ml kwasu hialuronowego na jeden raz. Obwód jest ważny dla partnera/partnerki,  długość – to już przeważnie kwestia własnego lepszego samopoczucia. Podając kwas hialuronowy na zwiększenie obwodu, jesteśmy w stanie zwiększyć go o okolo 0,5-1 cm. Podając na zwiększenie długości, możemy wydłużyć członek o około 1-2 cm. Co ważne – wymiary są większe zarówno w trakcie spoczynku, jak i w stanie wzwodu.

Czy zabieg jest bolesny?

– Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie powoduje dyskomfortu. Po zabiegu przez 2 tygodnie zalecana jest wstrzemięźliwość seksualna i regularne masaże członka, co ma zapewnić utrzymanie preparatu na właściwym miejscu. Przez pierwsze 2 tygodnie dobrze byłoby też zrezygnować z intensywnego wysiłku fizycznego.

Ile kosztuje zabieg powiększenia penisa kwasem hialuronowym?

– Cena rynkowa to około 1500 PLN za 1 ml kwasu hialuronowego. Zakładając, że średnio podajemy 4 ml kwasu hialuronowego podczas jednego zabiegu, to koszt zabiegu to minimum 6000 – 8000 zł. Istnieje też możliwość wykonania tego zabiegu dwukrotnie taniej, jeśli odbywa się to podczas prowadzonymch przeze mnie szkoleń dla lekarzy. I wtedy taki zabieg 750 zł za 1 ml kwasu hialuonowego, czyli przy 4 ml wychodzi 3 000 zł.

A czy zabieg wykonywany podczas szkolenia jest bezpieczny? Czym różni się od zabiegu wykonywanego w gabinecie u lekarza albo u Pana?

– Zabieg jest bezpieczny, wykonywany w gabinecie zabiegowym przez lekarzy. Lekarze, którzy uczestniczą w szkoleniu to lekarze ze specjalizacją – najczęściej urolodzy, chirudzy, anestezjolodzy, czasami ginekolodzy. Na co dzień wykonują dużo trudniejsze operacje i zabiegi, a w szkoleniu uczestniczą, aby poszerzyć ofertę usług w swoim gabinecie. Część z tych lekarzy ma nawet 20-letnie doświadczenie w medycynie.

Czy zabieg ma wpływ na erekcję i życie seksualne?

– Pozytywny – jak najbardziej. Zabieg nie ma wpływu na erekcję czy odczucia podczas stosunku. Może mieć natomiast pozytywny wpływ na odczucia partnera lub partnerki, oraz pozytywny wpływ na poczucie pewności siebie, dzięki czemu również może poprawić się satysfakcja ze współżycia.


Lek. med. Krzysztof Kwela – specjalista urolog certyfikowany w zakresie ginekologii estetycznej, chirurg certyfikowany w zakresie medycyny estetycznej. Członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Certyfikowany lekarz Światowego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Przeciwstarzeniowej WOSAAM

ollie.pl

Polecane artykuły:

Skuteczne powiększanie penisa: fakty i mity

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Fakty i mity na temat penisa


OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej prowadzi nabór mężczyzn chętnych do wykonania procedury powiększenia penisa kwasem hialuronowym. Osoby chętne do wykonania zabiegu proszone są o kontakt pod numer telefonu 730-365-140 lub na adres email: kontakt@ollie.pl w celu ustalenia daty konsultacji i przeprowadzenia zabiegu.

Bo rozmiar ma znaczenie!

 

Artykuł sponsorowany.
Materiały: Ollie Company.