Święte prącie, pompka i kwas hialuronowy

Święte prącie, pompka i kwas hialuronowy

Nic dziwnego w tym, że wiele pań chciałoby mieć wielkie cycki, a panowie – wielkie prącie. Jakkolwiek kobiety poradzą sobie z problemem poprzez medycynę estetyczną, tak panowie większego wyboru nie mają i w wielu przypadkach muszą żyć z tym, czym obdarzyła ich natura.

Święty penis i centymetry we wzwodzie

Nie trzeba nikogo przekonywać, że pokaźny kutas i duże jaja potrafią być dla faceta wcale nie małym powodem dumy i szczęścia. Niektórzy twierdzili nawet ostatnio, że kutasy są święte, nie dowiedzieliśmy się jednak, czy święte są tylko te naturalnie największe i czy te mniejsze, ale we wzwodzie też się kwalifikują. Pytać nie będziemy. Sprawdzimy za to, co z tą erekcją.

W skrócie: prącie wchodzi w stan erekcji za sprawą krwi wypełniającej i rozszerzającej ciała jamiste – niemal puste, kiedy członek znajduje się w stanie spoczynku. Przy pompowaniu, dopływa do nich więcej krwi niż to ma zwykle miejsce podczas naturalnej erekcji. W obu przypadkach tak samo jednak zaczynają być uciskane naczynia żylne odprowadzające krew z prącia, utrudniając tym samym odpływ krwi z ciał jamistych. A ponieważ większa ilość krwi dostaje się do prącia niż zostaje odprowadzona, powoduje to jego stwardnienie i zwiększenie długości oraz objętości.

Duże prącie za wszelką cenę?

Oferowane metody operacyjne powiększające penisy są dość inwazyjne i skomplikowane. Poza tym takie rozwiązania niosą ze sobą duże ryzyko niepowodzenia.

Najczęściej wykonywana operacja polega na przecięciu więzadła. Daje to efekt wizualnego wydłużenia prącia o kilka centymetrów. – mówi urolog, dr Janusz Zajda. – Na pocieszenie mogę powiedzieć, że duże prącia w czasie wzwodu niewiele się powiększają.

W przypadku małych różnica jest znaczna. Ze statystycznego punktu widzenia stwierdzono ogromne różnice w wielkości prącia w czasie zwisu, ale wbrew pozorom nie takie istotne podczas erekcji. Przeciętne prącie w czasie wzwodu osiąga rozmiar kilkunastu centymetrów, bardziej istotny wydaje się obwód, przede wszystkim żołędzi.

Taki przyrost jest naturalny i raczej nieosiągalny żadną metodą 😉

Miejmy też świadomość, że operacje mające na celu powiększenie prącia mogą być nieskuteczne, niebezpieczne lub dawać w przyszłości niekoniecznie pożądane efekty.

Dodajmy przy tym, że operacja przecięcia wiązadła daje ok. 2 cm przyrostu długości członka. Wymaga jednak rozciągania penisa przy pomocy tzw. ekstenderów po wykonaniu zabiegu.

Cały ambaras o pompki próżniowe

Lekarze i naukowcy nie potępiają pompek próżniowych. Mówią, że czasem mogą nieco powiększyć rozmiar penisa, choć ich efekty są dużo bardziej widoczne choćby w sytuacjach problemów z erekcją. Używanie pompki jest przy tym wyjątkowo proste. Na prącie należy założyć cylinder gadżetu, przy użyciu pompki wytworzyć próżnię i zwiększyć ciśnienie. Należy pamiętać przy tym, żeby kutas i jaja były wydepilowane (albo chociaż miały przycięty busz), a cylinder był dopasowany do rozmiaru człona (lub jaj i człona – jeśli chcemy je pompować razem). Ciśnienie wewnątrz pompki nie powinno być zbyt małe (wada niskobudżetowych gadżetów).

I tutaj właśnie zaczyna się zabawa. Niektórym bowiem zależeć będzie na walce o dodatkowe centymetry w rozporku, a innym na fajnej, podniecającej zabawie. Pamiętać trzeba, że niezależnie od powodów – pompkę do penisa kupuje się na długie miesiące zabawy, a nie na tydzień, czy dwa. Stąd też w zabawach ze swoim lub cudzym kutasem niskobudżetowy gadżet nie do końca spełniać będzie swoje funkcje i nie wykluczone, że rozpadnie się po krótkim czasie używania (pęknie wężyk, albo cylinder przestanie trzymać próżnię).

Jeśli zamierzasz używać pompki do zabaw, pomyśl o modelach z wymiennym cylindrem i z zaworem (LAPD, Dr Kaplan). Takie rozwiązanie sprawi, że swoją pompką potraktować będziesz mógł zwieracz (fistingowcy wiedzą o czym mowa 😉 ), czy cudze prącie lub jaja. Jeśli zdarzy się, że partner w zabawie ma kutasa i jaja większe od twoich – w razie potrzeby będziesz mógł użyć cylindra o większej średnicy. Prócz tego, w zabawach mniejszy cylinder można założyć na faję, większy na jaja i – o ile posiadają zawór próżniowy – oba pompować na zmianę!

Pompka pod prysznic?

Ci, którzy mimo wszystko pozostaną przy ćwiczeniach powiększających, mogą zaopatrzyć się w pompki wodne, o których mówi się, że są dużo bardziej łagodne dla penisa, a przy prawidłowym używaniu nie zostawiają żadnych otarć i popękanych naczynek. Pamiętać trzeba jednak, że nad ewentualnym przyrostem trzeba będzie pracować długo, bo prącie nie zwiększy rozmiaru w ciągu kilku tygodni.

Znakomitym wyborem są pompki BATHMATE. Ich producent jest liderem na rynku w dziedzinie powiększania penisa i poprzez doskonałość i wysoką jakość swoich produktów zdobywa rzesze fanów na całym świecie. BATHMATE zaprojektowano z myślą o stosowaniu ich w środowisku wodnym (uzyskuje się najlepsze wyniki). Są też na tyle uniwersalne, że bez problemu można używać ich również bez kontaktu z wodą, działają wtedy na zasadzie próżni (wysysa się powietrze, nie wodę).

Powietrze jest sprężyste, po stworzeniu próżni niekoniecznie wypełni wszystkie luki powstałe w pompce (wypełnia je ciało). Zachodzi wówczas ryzyko nierównomiernego rozrostu penisa. W środowisku wodnym natomiast, regularne wypompowywanie wody prowadzi do automatycznego rozrostu penisa. Pozostała woda w pompce uzupełnia przestrzeń między urządzeniem a członkiem. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz sprzęt rozrośnie się równomiernie, a skóra nie zostanie uszkodzona.

Ja używałem „Hercules’a i po każdej sesji pompowania nakładałem maść „Solcoseryl” na regenerację. Po 2 latach z przerwami z 16 cm na 19 cm długości i z 13,5 do 15 obwodu. Jestem zadowolony i to bardzo! – cieszy się jeden z użytkowników popularnego forum dyskusyjnego.

Zamiast pompki, w ćwiczeniach można oczywiście używać dedykowanych zestawów do powiększania penisa, choćby Jes-Extender Gold z dożywotnią gwarancją producenta.

Jeszcze jeden sposób?

Niektórzy mówią, że każdy sposób na powiększenie wacka jest dobry. Może właśnie dlatego pojawiła się alternatywa dla zabiegów operacyjnych i pompek?

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym – bo to o nim mowa – od jakiegoś czasu cieszy się coraz większą popularnością wśród mężczyzn. Jest znacznie mniej inwazyjny i niesie dużo mniejsze ryzyko wystąpienia komplikacji poza zabiegowych. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie, ludzie zachwalają, że dzięki temu zabieg jest bezpieczny i daje szybkie, przewidywalne, choć nie permanentne efekty.

Preparat wstrzykiwany jest w podstawę penisa przy pomocy bardzo cienkiej igły, a działanie od razu zwiększa długość prącia średnio o 4-5cm i jego obwód o średnio 2-3 cm. Ponieważ jednak kwas hialuronowy jest biodegradowalny, z czasem się wchłania, efekt zabiegu nie jest trwały. Do tego dochodzi też koszt zabiegu (od ok. 3 tys. zł) i fakt, że przy powiększeniu tą metodą odpada cały fun związany z używaniem pompek.

My wybieramy zabawy z pompką 😉

JJ
fot. tumblr.com

  • Derek Bothard

    Ja też wybieram pompkę, ostatnio to trochę zaniedbałem, ale niedługo do tego wrócę, na pewno.