Wzięło nas na tatuaże – modne czy passé?

Wzięło nas na tatuaże – modne czy passé?

Tatuaże są HOT!

Dość gołych dup i kutasów (przynajmniej na dzisiaj). Zainspirowani otaczającym nas światem piszemy o tatuażach (tattoo) i kolesiach, którzy je noszą trochę też. No i oczywiście zachęcamy do dyskusji o tym, czy wciąż są w modzie? A jak tak, to jaki rodzaj tatuażu się Wam podoba? A gdzie je nosicie lub uwielbiacie, jak inni noszą?

Nam najbardziej się podobają wielokolorowe tatuaże na całej ręce, z tyłu na łopatce oraz na łydce – tradycyjnie dość ale, jak wiadomo klasyka jest modna zawsze. Tatuaże pośladków i penisa jakoś nas nie podniecają chociaż nie powiem, żebyśmy stronili od oglądania takowych.

Kilka – naszym zdaniem fajnych -zgromadziliśmy w galerii poniżej (wszystkie pochodzą od osób, z którymi jesteśmy zlinkowani na TUMBLR) i z tym chcielibyśmy się z Wami podzielić. Co do kolesi noszących tatuaże, to nie krępujcie się, odkrywajcie je jeszcze bardziej – w metrze, tramwajach, autobusach, na spacerze, w kinie, w wc , wszędzie – bo dodają kolorytu naszej szarej, polskiej rzeczywistości.


PP

Źródło: Tumbrl

  • Ło3k

    duże tatuaże na klacie to jest to!