W piątek w Poznaniu będzie gorąco!

W piątek w Poznaniu będzie gorąco!

Jeśli jesteś fetyszystą czegokolwiek, najbliższy piątek powinieneś oznaczyć w swoim kalendarzu jako czas, w którym odwiedzisz Poznań. To właśnie tutaj odbędzie się kilka ważnych imprez i fetyszowych spotkań. A że odbywać się będą „po kolei” i w bliskich lokalizacjach, bez trudu przeniesiesz się z jednej na drugą.

Przygotowaliśmy mini przewodnik, co i gdzie będzie się działo, nie omieszkamy również zaprosić Cię w jeszcze inne miejsce, na imprezę, która odbędzie się za niecały miesiąc.

Piątek, godzina 17:00: uroczyste otwarcie reFForm w Poznaniu

miejsce: reFForm Fetish Store, Szkolna 17

Gościem specjalnym imprezy będą: właściciel marki Mister B, p. Nelson Jorge Sousa da Cunha oraz Jego Partner – p. Kevin Pochet. Ponieważ jest to uroczyste otwarcie naszego sklepu w Poznaniu, za dobrą działalność wzniesiemy toast szampańskimi bąbelkami, a pierwszym pięćdziesięciu gościom wręczymy upominki.

Piątek, godzina 18:00: występ gwiazdy tegorocznej edycji Mam Talent

miejsce: reFForm Fetish Store, Szkolna 17

Około godziny 18:00 zaserwujemy Wam niespodziankę – występ gwiazdy tegorocznej edycji Mam Talent. Nie zdradzimy kogo zaprosiliśmy – przyjdźcie, a się przekonacie 🙂

Piątek, godzina 20:00: Mister Rubber Poland On Tour

miejsce: Scorpio Club, Garbary 62

Po zakończeniu uroczystości otwarcia naszego sklepu, zapraszamy do Scorpio, na multifetyszową imprezę „Mister Rubber Poland On Tour”. Z Misterem Michałem będzie można porozmawiać, czy zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Piątek, godzina 22:00: wybory Mr Bear Poland 2018

miejsce: Klub HAH, Małe Garbary 6

Na koniec dnia, na godzinę 22:00 zapraszamy do poznańskiego HAH’u, gdzie rozpocznie się pierwsza część wyborów Mr Bear Poland 2018, podczas której odbędą się prezentacje kandydatów do tytułu misiowego mistera. Kuminacja wyborów odbędzie się dzień później, w sobotę, 21.10.2017r.

18 listopada, godzina 22:00: Oscura – Multifetish Party

miejsce: Voodoo Club, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A

Niecały miesiąc później, tym razem w Warszawie, odbędzie się kolejna edycja multifetyszowej imprezy – Oscura. Podczas spotkania w Voodoo Club ważny jest dress-code, ale że każdy fetysz podczas tej imprezy jest mile widziany, nie powinniście mieć problemu z uczestnictwem. Wejście – 100zł płatne jest gotówką, a uczestnicy otrzymują w cenie dostęp do open bar’u.

W najbliższej edycji Oscury fetyszyśći po raz pierwszy otrzymają możliwość uczestnictwa pozostając całkowicie anonomowymi od samego początku aż do jej końca. Osoby zarejestrowane zostaną poinformowane o sposobie wejścia oraz uzyskają możliwość przebrania się, założenia maski pozostając nierozpoznawalnymi tak dla uczestników imprezy, jak i organizatora. Ilość wejściówek INCOGNITO jest ograniczona.

W imieniu organizatorów i własnym serdecznie zapraszamy!

JJ
grafiki: reFForm

 • ufff , trudny temat. Pracujemy nad tym od 2 lat. Nie jest łatwo. Np. ostatnio właściciele lokalu namawiali nas na to , by otworzyć w nim piekarnię. Chcielibyście w Krakowie piekarnie reFForm? 🙂 Teraz przyczajamy się nad jeszcze jednym miastem w Polsce.

  • Doarizi Tekashiki

   Swoją drogą chciałbym zobaczyć piekarza w woderach, jocksach i harnessie :] Niemal widzę, jakie by bułki z tego były 🙂 Byłbym po pieczywo codziennie 😀

   • MagusChan

    Pofantazjować można, tylko pomyśl żeby później taki harness doczyścić po tej całej mące. A idąc tym tropem do te buły były by pewnie włochate xD

  • MagusChan

   Codzienna wizyta po ciepłe bułeczki na parterze i szybkie zakupy w podziemiach reFForm 😀

   Wiem właśnie, jak był pierwszy konkurs na zgadywanie gdzie będzie kolejna siedziba i wyszło że Kraków, ale chyba coś nie wypaliło do końca 🙁

 • MagusChan

  A w Krakowie kiedy? 😉