Warsaw Fetish Weekend 2019

Warsaw Fetish Weekend 2019

Gdy w 2015 roku powstała impreza Warsaw Fetish Weekend jej twórca, pomysłodawca, twarz i główny – choć niejedyny – Organizator chyba nie przypuszczał, że apetyt na Warsaw Fetish Weekend powróci.

Powrócił. Po 4 latach przerwy zadzieje się druga edycja Fetyszowego Weekendu w Warszawie. W tym roku tworzeniem tej imprezy zajął się Komitet Organizacyjny powołany przez Fundację REFFORM. Rozmawiamy z twórcą pierwszej edycji oraz przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego tegorocznej edycji Warsaw Fetish Weekend – Grzegorzem Ośko.


Warsaw Fetish Weekend Anno Domini 2019 już w maju. Jakie cele przyświecają Komitetowi Organizacyjnemu przy tworzeniu tego przedsięwzięcia?

[Grzegorz Ośko] – Sukces poprzednich edycji Wyborów Mr. Rubber Poland oraz zorganizowanego parę lat temu Warsaw Fetish Weekend zaowocowały pomysłem poszerzenia już sprawdzonych formuł i stworzenia imprezy o zasięgu jaki do tej pory nie był w naszym kraju planowany.

Tak narodziła się idea zorganizowania WFW – Warsaw Fetish Weekend 2019 – imprezy, która  będzie platformą pozwalającą szerszej publiczności na uczestnictwo chociażby w wyborze fetyszowego Mistera reprezentującego nasze środowisko na lokalnej i międzynarodowej scenie, czy zapoznanie się z treściami jakie propaguje Fundacja Refform i inne Organizacje z kręgu LGBT.

Komitet Organizacyjny postawił sobie w tym roku jeden nadrzędny cel: pokażmy, jak bardzo jesteśmy różnorodni, jak wiele rożnych fetyszów reprezentujemy, spotkajmy się, wybierzmy naszego reprezentanta i bawmy się ponad podziałami.

Co zaoferuje Warsaw Fetish Weekend środowisku fetyszowemu podczas cyklu imprez?

[Grzegorz Ośko] – Zaczynamy w piątek 24 maja imprezą, która już wrosła w warszawski kalendarz i ma swoją renomę. Mówię o U-boot Party. Tym razem jednak będzie WIĘCEJ I BARDZIEJ – i proponuję zapamiętać to hasło, bo będzie często na ustach uczestników WFW (śmiech). Specjalnie na tę jedną edycję U-Boota zmieniamy lokalizacje na … WIĘCEJ I BARDZIEJ !

Wielokrotnie większy lokal pomieści wszystkich Gości, którzy tego dnia pojawią się w Warszawie. Na scenie zaprezentujemy Jurorów sobotnich Wyborów, Sponsorów, rozlosujemy numery startowe Kandydatów.

Przygotowaliśmy też szereg niespodzianek. których teraz jeszcze nie chcę zdradzać. Podczas U-Boota Exclusive nasi goście będą mogli obejrzeć ofertę firm współpracujących z WFW, a także dokonać zakupów na pop-up market. Impreza piątkowa ma charakter otwarty i nie obowiązuje na niej żaden dress code, jednak zachęcamy naszych gości do zaprezentowania się w swoich ulubionych fetyszach. 

W sobotę 25 maja zapraszamy do klubu ODESSA na ulicę Kolejową już od późnych godzin popołudniowych na drugą część pop-up market, prezentacje firm współpracujących z WFW, prelekcje na ważne tematy dotyczące naszej społeczności. Około godziny 19 ruszamy z Galą Wyborów Multifetyszowych, podczas której wybierzemy nowego Mr. Leather lub Mr. Rubber Poland 2019. To pierwsza taka elekcja w zupełnie nowej formule i znów będzie WIĘCEJ I BARDZIEJ.

Zwieńczeniem wieczoru będzie OCULT PARTY – impreza ze ścisłym dress code: skóra, guma, military, sport. Zapraszam wszystkich do zapisania się do naszego newslettera na stronie www.wybory.multifetish.pl/wp/ i śledzenia wydarzeń powiązanych z WFW, o których teraz jeszcze nie chce mówić. Zapewniam jednak , że będzie WIĘCEJ I BARDZIEJ niż komukolwiek mogłoby się wydawać!

 


Formularz zgłoszenia znajduje się <<<tutaj>>>


Od Redakcji

Multifetyszowe święto w Polsce

Po raz pierwszy w historii polskiego ruchu fetyszowego zadzieje się impreza tak dużego formatu, o  szerokich horyzontach multifetyszowych i artystycznych. W imprezie wezmą udział przedstawiciele z Polski, z Europy, z całego świata, włączając w to Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

Wybrane warszawskie kluby i lokale gościć będą uczestników WFW, w tym koronowane głowy w świecie fetyszów – polskich i zagranicznych Mister Rubber, Mr Leather, Mr Fetish szefów organizacji związanych ze środowiskiem LGBT, szefów firm znanych fetyszowych marek. Przede wszystkim jednak liczyć należy na sporą liczbę gości z Polski, z każdego jej zakątku i miejsca. Jednym słowem, będzie to prawdziwe święto polskiej sceny fetyszowej.

Sponsorami będą firmy, które od lat działają na rzecz rozwoju środowiska fetyszowego w Polsce i te, które dopiero wchodzą na firmament fetyszowego rynku.

Z dużą dozą pewności można stwierdzić, że właśnie teraz polski ruch fetyszowy przeżywa swój rozkwit. Rozkwit, który był długo wyczekiwany i na który dość ciężko pracowali jego spirus movens – członkowie grupy Multi Fetish Poland przy wsparciu środowiska Bears of Poland i Fundacji REFFORM.

Efekty pracy organicznej zespołu ludzi zafascynowanych fetyszem można będzie właśnie zobaczyć, a w zasadzie doświadczyć na żywo podczas festiwalu imprez Warsaw Fetish Weekend (U-BOOT Exclusive, Wybory Mr Rubber  / Mr Leather Poland 2019, OCULT Party.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy!


Redakcja