Wstajemy z kolan …

Wstajemy z kolan …

Wybory Mister Rubber Poland 2018

Już w maju odbędą się w Warszawie drugie z kolei, pełne rozmachu Wybory Mister Rubber Poland, które premierę miały rok temu. I to jaką premierę! Wszyscy pamiętają po brzegi wypełniony klub Odessa, wspaniale udekorowaną scenę, wartką akcję i pokazy kandydatów na scenie głównej. Było co oglądać i posłuchać (kto pamięta śpiewającego Łukasza?).

Licznie zgromadzona publiczność, goście i jurorzy wybrali miłościwie panującego Mister Rubber Poland 2017 – Michała, który nie poprzestał jedynie na tym zacnym tytule. Przeciwnie, godnie reprezentując Polskę i polską scenę multifetyszową na światowych wyborach Mister International Rubber w Chicago w wielkim stylu sięgnął po tytularną szarfę Mister International Rubber 21 (MIR21). Polska społeczność fetyszowa, która mimo różnicy czasu śledziła na bieżąco przebieg wyborów w USA z owacjami i łzami w oczach powitała ten (jakże zasłużony) wybór.

W kwietniu mija rok od pierwszych wyborów Mister Rubber Poland a wkrótce już ich druga edycja. Tym razem w warszawskim klubie VooDoo. Więcej informacji na stronie <<<tutaj>>>.

Na wybory zjeżdżają się goście z Polski i z zagranicy. Dopisali liczni i zacni sponsorzy.

W pierwszych godzinach sprzedaży biletów rozeszły się wszystkie bilety Wy-Pass.  Bilety Za-Pass i Po-Pass wciąż dostępne <<<tutaj>>> . Uwaga – konieczność wymiany potwierdzenia zakupu na opaski:

Wciąż jeszcze dostępna jest ankieta dla kandydatów chętnych, by wziąć udział w imprezie roku.

Impreza towarzysząca

Imprezą towarzyszącą jest Oscura Multifetish Party – to jej 4 edycja.  Charakterystycznym sznytem Oscury jest jet multifetyszowość, ścisły dress code, iście męska, samcza atmosfera. W jednym miejscu, pod jednym dachem czy przy jednym barze spotkać będzie można miłośników skór, gum, mundurów, czy strojów sportowych. Przyjdź i Twórz z nami tę wspaniała imprezę.


PP
DigitalDamage.pl

  • skórzak

    I gdzie Ci kandydaci?