Wszyscy wszystkim ślą życzenia!

Wszyscy wszystkim ślą życzenia!

I tak oto dotarliśmy do świąt. To czas, w którym wspomina się miniony rok i składa się najserdeczniejsze życzenia. Zatem, niechaj tradycji stanie się zadość: zobaczcie czego życzą Wam na święta i Nowy Rok Ludzie, którzy swoją obecnością, dokonaniami i wsparciem udzielonym innym przyczynili się do tego, że miniony fetyszowy rok uznać można za udany.

 

 

 


Składając wszystkim najserdeczniejsze życzenia spokojnych i radosnych Świąt oraz samego szczęścia w Nowym Roku chciałbym podkreślić, że mijający rok był rokiem inauguracji działalności Fundacji REFFORM. Po 10 miesiącach od zarejestrowania Fundacji jesteśmy prężnie działającą organizacją pozarządową i co najważniejsze doświadczamy wsparcia wielu ludzi dobrej woli i dobrego serca. Jest to przewspaniałe uczucie.

Serdecznie dziękuję wszystkim naszym P.T. Darczyńcom za wsparcie naszych działań, za udział w przedsięwzięciach, które organizujemy lub współorganizujemy oraz za przekazywane darowizny i odpisy z 1% z podatku. Nie zapomnijcie o nas rozliczając podatek za 2017 rok, bo w końcu Fundacja REFFORM jest naszym dobrem wspólnym.

 

 

 

 


Kończy się kolejny rok… W moim przypadku rok bardzo szczególny. Był to dla mnie okres pokonywania własnych ograniczeń i słabości, czas bogaty w niespodzianki i nieoczekiwane zwroty wydarzeń. Czas poznawania nowych osób i ich historii.

Na najbliższe święta oraz w nadchodzącym roku – wszystkim razem i każdemu z osobna – życzę, żeby niespodzianki które Was spotkają miały tylko pozytywny wydźwięk. Życzę Wam, żebyście mieli czas nie tylko na poznawanie nowych ludzi i ich historii, ale też na wysłuchanie opowieści Waszych najbliższych: partnerów, chłopaków, rodziców – może to być dla nich najcenniejszy prezent.

 

 

 


W imieniu swoim oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację wyborów Mr Rubber Poland i imprez OSCURA – życzę Wam w Nowym Roku takich emocji i wzruszeń, jakie były naszym udziałem w 2017 roku. Każdemu z Was odnalezienia swojego miejsca na ziemi oraz spotkania kogoś wyjątkowego. I najlepszego seksu jaki sobie tylko wymarzycie! 

 

 


Nadchodzi czas, gdy milkną wszystkie spory, gdy choinka rozświetla ciemne kąty, gdy twarze ludzi rozpromienia uśmiech. W ten świąteczny i magiczny czas życzę Wam przede wszystkim radości, ciepła oraz spełnienia marzeń. Mijający rok był dla mnie bardzo ważny i udany. Życzę sobie i Wam aby nadchodzący okazał się równie dobry, przebojowy i spełnił Wasze oczekiwania!

 

 

 


Kochani, zbliżają się Święta oraz Nowy Rok – czas rodzinnych spotkań, wizyt u przyjaciół i znajomych. W tych dniach wszyscy pragniemy się cieszyć ale i odrobinę odpocząć, zatrzymać się. Życzę Wam przede wszystkim miłości, spokoju, chwili zadumy oraz czasu dla i z najbliższymi. Wesołych Świąt i dobrego Nowego Roku!

 

 

 


Z okazji świąt… WCALE NIE… nie lubię świąt! Nadchodzi koniec roku i czas refleksji, podsumowań i rachunków. Jaki ten rok był? ZA DŁUGI… Przetoczyło się wiele burz, w wyniku niektórych coś upadało, a po niektórych znowu wschodziło słońce. Czasem coś powstawało, co dawało radość, aby potem w nagrodę za ten fajny czas dostać karę. A później znowu nadchodziły złe dni. I tak w kółko: huśtawka oraz sling. Mówię Wam… niech ten rok już się wreszcie zakończy!

Życzę Wam aby i Wasz nadchodzący rok był lepszy – o wiele lepszy! Szanujcie się, kochajcie i dbajcie o tych, których macie – rodziny, przyjaciół, chłopaków i kochanków. A w święta nie obżerajcie się za dużo – bo kapusta ciężko się płucze.

 

 

 


Kochani, powoli mamy za sobą rok pełen nowych odkryć, doniesień i uniesień w świecie nauki, muzyki i erotyki. Z całego serca życzę Wam aby kolejny rok był równie ekscytujący i porywający, a może nawet jeszcze bardziej.

Życzę Wam wszystkim zdrowia, bo bez niego ciężko, dobrego seksu, bo dobrze wpływa na cerę i człowiek bardziej radosny, oraz fajnych imprez i spotkań z przyjaciółmi. W nadchodzących dniach wolnych życzę Wam tego byście nie mieli nerwicy żołądka, kaca mordercy i kłótni w gronie bliskich. Najlepsiejszego Robaczki.

 

 

 


Dla wszystkich, którzy byli grzeczni – Gwiazdora z wieeeelkim worem prezentów. Dla wszystkich, którzy grzeczni nie byli – Gwiazdora z wielką rózgą. Wszystkiego dobrego na święta i Nowy Rok!

 

 

 


Niech ten wyjątkowy, świąteczny czas przyniesie Wam spokój, harmonię i pogodę ducha. Niech święta spędzone będą w ciepłej, rodzinnej atmosferze bez pośpiechu, trosk i zmartwień. W nadchodzącym Nowym Roku natomiast, niech towarzyszą Wam Przyjaciele niosący szczęście i wszelką pomyślność. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2018!

/wykorzystano zdjęcia autorstwa Beaty Michalczyk AMD/

 

  • Andrzej Zawadzki

    Cudownie 🙂 Niezależnie od tego w Co lub Kogo wierzycie, no i czy w ogóle, życzę Wam radosnego okresu Świątecznego, miłości i jak najwięcej spokoju ducha. No i tego wrrrr, grrr, woof i jeszcze więcej 😉 Wesołych Świąt!

  • Luki28

    Pieknych swiat. Kocham Was.