Wybory po raz drugi, Oscura po raz czwarty

Wybory po raz drugi, Oscura po raz czwarty

Wybory po raz drugi

W maju tego roku po raz drugi odbędą się Wybory Mister Rubber Poland. Ich pierwsza edycja miała miejsce w 2017 roku i odbiła się szerokim, pozytywnym echem na całym świcie od Warszawy po Chicago, od Sankt Petersburga po Melbourne. Wybory w 2017 roku wyłoniły pierwszego Mister Rubber Poland – Michała oraz pokazały, że na polskiej scenie multifetyszowej zapanowały nowe trendy, nowa jakość oraz nowe nadzieje na jej rozwój.

Wybory Mister Rubber Poland 2017 stały się jeszcze bardziej znane po zwycięstwie pierwszego polskiego Mister Rubber Poland – Michała w międzynarodowych wyborach w Chicago w listopadzie 2017 roku. Polski Mister Rubber wrócił z szarfą zwycięzcy i odtąd znany jest także pod wymownym tytułem MIR21 (Mister International Rubber).

Wybory polskiego Mister Rubber z 2017 roku to nie tylko sam zwycięzca, to także 4 innych wspaniałych kandydatów, którzy wspaniale zaprezentowali się zarówno podczas przesłuchań przed jurorami, jak i na scenie podczas gali wyborów w Klubie Odessa w Warszawie. Każdy z nich otrzymał burzliwe i niekończące się owacje.

Wybory Mister Rubber Poland 2018 bez kandydatów się nie obejdą zatem zachęcamy do zgłaszania się na stronie www.rubberpol.wixsite.com/mrbbrpl/candidates – Organizatorzy czekają!

Oscura po raz czwarty

Po zmaganiach wyborczych uczestnicy i goście zawsze mogą ostudzić lub rozpalić emocje podczas Oscura Multifetish Party, która na stałe wpisała się w kalendarium wydarzeń fetyszowych w Polsce. W tym roku odbędzie się jej czwarta edycja i rozpocznie się tuż po zakończeniu gali wyborczej. Oscura jest jedyną multifetyszową imprezą w Polsce tego formatu. Podczas jej trwania organizatorzy zapewniają moc atrakcji, sporo kuluarowych spotkań, możliwość zawierania i pogłębiania męskiej znajomości.

Klub VooDoo nam niestraszny

W tym roku Gala Wyborów Mister Rubber Poland 2018 oraz Oscura Multifetish Party odbędą się w warszawskim klubie VooDoo przy al. Prymasa Tysiąclecia 48A.

Bilety

Organizatorzy przewidzieli 3 typy biletów: Wy-Pass (niestety wyprzedany w kilka dni od uruchomienia sprzedaży), Po -Pass i Za-Pass.

Wyłącznie osoby z zakupionymi biletami będą mogli bawić się iście multifetyszowym gronie. Zakup biletów w przedsprzedaży odbywa się na stronie Partnera i Sponsora imprezy (kliknij tutaj)  – odbiór biletów w dniu 19 maja br. od godz. 17:00 w siedzibie reFForm Fetish Store przy ul. Prostej 2/14 w Warszawie.

Pamiętajcie także nabyć kultową koszulkę z hasłem << Polish Sausage >>, które zawojowało Chicago i zebraną tam widownię podczas międzynarodowych wyborów Mister International Rubber.

W tym roku imprezę wspierają liczni Sponsorzy i Partnerzy:

Do Wyborów pozostało tylko 45 dni!

P.P.


Więcej na: www.rubberpol.wixsite.com/mrbbrpl/tickets-gifts  oraz https://refform.pl/pl/605-mr-rubber-poland-2018-oscura

  • Onwawa

    ….fajnie że komuś sie chce to organizować i jestem za dalszym kontynuowaniem…jedno jakie mam zastrzeżenie zawsze jest przasna muza zamiast mocno berlińska nuta ..
    zawsze jest widno przez co robią się tak zwane.imieniny u cioci 😉 reszta jest na wysokim poziomie nawet na realia Polskie 😉 fajnie jest spotkac mnóstwo zakręconych facetów na punkcie gum .skór.i innych fetyszów. ….łatwo się mówi napewno ciężej organizuje ale i tak jestem na tak.Pozdrawiam