Oscura nominowana do nagrody X-AWARDS!

Oscura nominowana do nagrody X-AWARDS!

Jak co roku w Antwerpii zostaną rozdane nagrody X-AWARDS. W jednej z kategorii: „Event Of The Year” nominowana została OSCURA – impreza stworzona przez Grega Ośko i Maćka Chojnackiego – której co roku towarzyszą krajowe wybory Mr Rubber Poland. Impreza zyskała uznanie nominujących, a to, czy zgarnie zasłużoną nagrodę, zależy wyłącznie… od Was!

X-AWARDS 2018

W tym roku w X-AWARDS zostaliśmy nominowani do nagrody w kategorii „Event Of The Year”. Może to być dobre rokowanie dla odradzającej się powoli z marazmu polskiej sceny fetyszowej. Po spektakularnym sukcesie Michała (Mr Rubber Poland) w Chicago, dwie Oscury z ur. zasłużyły w zupełności na miano imprezy roku. A żeby tak się stało… wszystkie ręce na pokład!

Wejdzcie na stronę https://form.jotformeu.com/80184169619363 i w dziesięciu kategoriach wybierzcie swoich faworytów. Pamiętajcie tylko, żeby w kategorii „Event Of The Year” z rozwijanej listy wybrać Oscurę 🙂 Na końcu warto podać adres e-mail i imię oraz nazwisko. Głosowanie trwa do 4 lutego br., a ogłoszenie zwycięzców zaplanowane jest na 25 lutego 2018r.

Lista nominacji…

…jest – jak co roku – dość obfita. Nominacje zgłasza europejska społeczność między 1 września, a 31 października. Przez cały listopad, dedykowana komisja przegląda zgłoszone nominacje i z każdej z kategorii wybiera TOP4, nominowany już oficjalnie do nagrody.

Warto wspomnieć przy tym, że o finalnych nominacjach nie decyduje byle kto, bo w komisji zasiada wielu znanych i zaangażowanych fetyszystów. Są to: Kristoffer Van Der Horst, Phil Stauffenberg, Phil Brocklehurst, Michael Roks, Arthur Perremans, Geert Buytaert, Eric Guttierez, Jean-Luc Goossens, Tyrone Rontganger, Lars Enander, Gavan Rafferty, Jack Chang, Steve Blennerhassett, Daniel Hiller, Filippo Quaranta, Jouni Lepistö, Andrea Zanella, Nigel Whitfield, Arnaud Houesnard, Douglas O’Keeffe, Tommy Schenz, Paul Stag, Daniel Dumont, Kevin Murphy, Dimitri Devreeze, Nordine Cherifi, Ingo Szogs, Pascal Robert, Freddy Vanhoyweghen, John ‘o Brien, Jack Chang, Sandy Pianim i Spencer.

To jeszcze jednak nie koniec styczniowych niespodzianek. Jedna ze znakomitych fotografii Pawła Spychalskiego została nominowana do nagrody “The Sly Hands Memorial Awards” w prestiżowym konkursie “More Pixx”. Gorąco namawiamy do oddania głosu również i w tym wydarzeniu. Do północy, 7 lutego głosować można na stronie internetowej: http://morepixx.com/vote-here/

Dla nas to nie nowość?

Jako Polacy w konkursie X-AWARD startowaliśmy już dwa razy. W 2013 roku, do nagrody w kategorii „Fetish Personality 2013” nominowany był Przemek Starosta, Mr Leather Poland 2011, a następnie prezes Stowarzyszenia Leather Poland. W tym samym czasie, do nagrody w kategorii ‘Fetish Venue 2013’ nominowano również poznański klub „Dark Angels”, a rok później SLP  do nagrody w kategoriach „organizacja/klub fetyszowy” oraz “impreza roku”.

Niestety nie udało nam się zdobyć podium w kategoriach, do jakich byliśmy nominowani, ale – jak zapewniają nominowani i uczestnicy imprezy – zabawa i tak była przednia, a chwała polskiej społeczności fetyszowej i tak oddana.

JJ