INFORMACJE O BRANŻOWYCH MIEJSCACH / BIZNESACH WARTYCH POLECENIA

reFForm(do pobrania i podlinkowania do www.blog.refform.pl)


Sauna THE FIRE (ponad 380 m2). Motywem przewodnim sauny jest ogień, który odzwierciedla nieposkromioną chęć dobrej zabawy i ciepło, którym otaczamy naszych gości. Sauna wyposażona jest w: salę kominkową, największą saunę suchą, łaźnię parową, ogromny bar, DR, palarnię, salon masażu, private room.

WWW

 


Grupa Multi Fetish Poland – nieformalna grupa polskiej społeczności multifetyszowej działająca od 2016 roku. Promuje ruch m multifetyszowy w Polsce. Byłą nominowana do nagrody X-Awards podczas belgijskiego Leather & Fetish Pride.

WWW


Łódzki Klub Ganimedes – codziennie od 20:00, Sauna Ganimedes od godz. 15:00. Adres: ul. Piotrowska 140. Miejsce, gdzie możesz czuć się swobodnie i pośród swoich.

FB WWW


fr-logoFundacja REFFORM na Rzecz Promocji Zdrowia, Budowania Więzi Społecznych oraz Przeciwdziałania Wykluczeniom i Dyskryminacji została powołana do życia przez fundatora Roberta Strzeleckiego

WWW FB Kontakt


nawado_v3Nawado.pl to strona o Slaanesh i Gan Raptorze – kultowej parze performerów, miłośników bdsm i mistrzów shibari.

WWW Kontakt


Portal gay.info.pl

Zapraszamy na Gay.info.pl – portal z perspektywami, zmieniający się, rozwijający. Ogrom informacji w jednym miejscu. Agendy najlepszych gejowskich miejsc. Sport. Pogoda. Zacznij dzień od Gay.info.pl !

WWW FB

 


Sauna Heaven Warszawa

Heaven Sauna powstała w kwietniu 2010 roku z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie relaks w miłej atmosferze. Heaven jest miejscem unikatowym a kto jeszcze nie był, niech żałuje!

WWW Kontakt

 


BudapestCityGay

BudapestGayCity – to angielskojęzyczna strona dla gości odwiedzających Budapeszt. Przewodnik po mieście, anonsy wydarzeń i kalendarium co, gdzie i kiedy, informacje o organizacjach pomocowych.

WWW Events

Pozitivian.huPozitivian.hu – węgierska organizacja pomocowa działająca na rzecz uświadamiania o HIV/AIDS i pomocy osobom dotkniętym tą chorobą.

WWW

 

www.fist.plPortal Fist.pl powstał z myślą o polskiej gejowskiej społeczności fistowej.
WWW Kontakt


TumblrBlog zdjęciowy Tumblr. O ile FB zabrania publikacji ostrych, dosadnych w wymowie zdjęć, o tyle tutaj możemy pozwolić sobie na reblodowanie i publiakcje fotek, które dają kopa!

WWW  Archiwum