Zodiak prawdę Ci powie

Zodiak prawdę Ci powie

Zodiak – naukowo to pas ekliptyczny o szerokości ok. 16 st. podzielony na 12 rożnych części. Ponoć od układu gwiazd w dniu narodzin zależy całe nasze życie. Całe? Sprawdźmy czy także to erotyczne.  Poniżej krótka kompilacja z charakterystyki poszczególnych znaków zodiaku zaczerpnięta z mediów angielskojęzycznych. Miłego odkrywania.


Strzelec – Zdecydowanie wolisz plenery – te na odludziu, ale i te w miejskim gąszczu; windy, klatki schodowe, stacje kolejowe. Wyjście z domu i zabawa poza nim są w Twoim guście. W seksie raczej jest zachowawczy niż odkrywczy. Szkoda.

Koziorożec – Wiązanie, krępowanie sznurem … to jest to, co uwielbiasz. Gra wstępna dla Koziorożca może nie istnieć (i często nie istnieje). Liczy się konkret. Potrafi w mig zmienić rolę i sprawia to Koziorożcowi przyjemność.

Wodnik – rządzony przez planetę Wenus Czuje się dobrze w gumie i te klimaty są zdecydowanie dla niego. Ale w pracy i na co dzień niestety musi przewlec się we własną skórę. Uwielbia cielesności, dotyk, bliskość.

Ryby – Kochasz role play i nigdy się nie nudzisz w łóżku. Nawet, gdy jesteś w nim sam. Wyobraźnia jest także Twoją mocną strona. Masz predyspozycje do – jak pisze Rosebud Baker na elitedaily.com – real or fake prostitution. No, coż … Z tego się wyrasta.

Baran – Pociąga Cię władza. Uwielbiasz ostrzejsze klimaty i konkretną akcję. W “Sexual Astrology” Joanna Martine Woolfolk podaje, że w naturze Baranów jest podejście kinky do seksu, czyli nieco pieprzu, ostro i na temat. Przebieranki, fetysze – kocha to.

Byk – Fizyczność jest dla Ciebie ważna. Jesteś mistrzem body play – nie potrzebujesz za wielu gadżetów by się dobrze bawić. Byki miewają tendencję do brudnych zabaw i sportów wodnych. Kochają naturalny zapach na niczym nie uperfumowanym mężczyźnie.

Bliźnięta – Raczej skupiasz się na jednej, konkretnej rzeczy w seksie. Bardzo pociągają Cię mundury i częste zmiany partnerów. Dajesz się uwieść na próbę ale w rzeczywistości marzysz o porwaniu, zniewoleniu, wykorzystaniu.

Rak – Zwracasz uwagę na usta, uwielbiasz pieszczenie nimi i są tym, co dość konkretnie Cię pociąga. Nie stronisz tez od klapsów i lekkiego BDSM. Nie lubisz się poświęcać w seksie więc raczej ustalasz role i samą akcję tylko czy to na dobre wychodzi?

Lew – Uwielbiasz związki typu master-slave. I dobrze czujesz się w każdej z tych ról.  Lwy mają tendencje do bycia super gwiazdami porno i wcale się z tym nie kryją. Ot, po prostu mają do tego (wszelkie) predyspozycje.

Panna – Zabawki, gadżety … ileż ich masz? Bez nich nie wyobrażasz sobie dobrej zabawy. Pozwalają Ci one na spełnienie każdej zachcianki podczas zabawy no i nikogo na nic nie trzeba namawiać. Panny lubią być karane podczas seksu. Kara powinna byś dotkliwa.

Waga – To, co Cię podnieca, to stymulacje ciała – od delikatnych, po te konkretne. Lubisz dotyk i podniecenie z niego płynące, obcowanie nago, gładkie ciała. Waga kocha grę wstępną trwającą godzinami. Po prostu jest w tym dobra. Wagi są idealnymi partnerami Bliźniąt.

Skorpion – Intensywnie bawisz się i nie unikasz zabaw w elektroseks i wax play. Skorpion poruszony emocjonalnie daje ostry upust w seksie. Lubi dużo i ostro. Pamiętaj, nie warto z nimi pogrywać.


PP
Żródła: elitedaily.com, fanpop.com

  • Piter.J.

    Raczysko ze mnie jak sie patrzy. Trafione.